SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
70651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GEZIM ABAZI 049-102-258

Shitet vetura Opel Astra viti 2006 serijs e 2007
1.9 GTC 150 PS
Vetura Posedon Këto Gjëra...
Board Kompjuter
4 Gomat e Reja
Servisin Komplet Te Kryer
Regjistrimi I Par Ne RKS Pronari I Par Ne RKS
Kilometrat Te Garantume
Gjysem Ilkur
Farat Me Llupa Shtopat Me Vija
Shum I rujtun regjistrim derine me 6 qershor 2015
Ju garantoj se vetura nuk osht hipotek
eshte ekstra muni me na kontakt edhe ne viber +38649-102-258
Informata rreth publikuesit
gezimi1
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »