SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira 2.0 i regjistruar deri ne dhjetor
Çmimi :
€3,530.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
70678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet Opel Zafira 2.0 dizell ne gjendje shum te mir 7 ulse i regjistruar deri ne Dhjetor
Informata rreth publikuesit
nexhat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »