SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz 240
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Lloji :
Mercedes 240
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1978
ID e produktit :
70776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte ne gjendje shume te mire nga ana motorrike,gjenerike si dhe nga llamarina eshte shume e mbajtur.
Viti i prodhimit 1978
Fuqia 2.0 nafte
nr cel.+355692441525
Informata rreth publikuesit
Lent
355692441525
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »