SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda 2
Çmimi :
€13,480.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
Lloji :
Mazda 2
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2015
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Radio, Airbags
ID e produktit :
70795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mazda 2 eshte vetura e fundit e Mazda Motor Corporation qe ka zbarkuar ne tregun tone. Si cdo veture tjeter qe ne ofrojm, edhe kjo eshte veture me nje komoditet dhe ciles te vecant. Per nje afat 25-30 ditesh vetura mund te arrij ne duart e klientit tone duke u perkujdesur nga ana e perfaqesis sone per te gjitha proceduar doganore dhe transportuese.
Cdo veture e ka te paguar doganen dhe tvsh, poashtu kontrollen teknike dhe homologimin, Veturat kane nje garancion 3 vjecar dhe sherbime te garantuara nga ana jone.
Informata rreth publikuesit
APP
Ferizaj
+37745435040
Albi Mall [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »