SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
XX--!!!! PASSAT SHITET EXTRA GJENDJE TDI 1.9 -02 CARAVAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
70839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në gjendje të rregullt është automatik tiptronik, me komanda në timon senzor mrapa te parkingut i sapo ardhur nga gjermania TDI DI te kuqe 1.9

tempomat ABS Klimatronik Airbag shum e shum sende tjera... I RUAJTUR DHE NE GJENDJE PERFEKTE
Informata rreth publikuesit
Qamil
Prizren
045314344
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »