SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 -92
Çmimi :
€2,380.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik
ID e produktit :
70860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent Shitet Golf 3
1.9 TurboDizel
Regjistrim deri më 05 janar 2016
Servisimi i kryer komplet.

Numra kontaktues:
049 - 794 - 143
044 - 532 - 087
Informata rreth publikuesit
Enver
Prizren
+37744532087
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »