SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 8 13 me kran hiab
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '17
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
813.00
Viti :
1989
ID e produktit :
70870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes 8 13 me kran hiab ne gjendeje te rregullt
Informata rreth publikuesit
BESI
Gjilan
044 666 706
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »