SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Setra S 215 HR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290
Motori (kubik) :
290.00
Viti :
1993
ID e produktit :
70924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Setra S 215 HR
Viti i prodhimit: 1993
Motori: 290 PS
Ulëse: 57
ABS
Tempomat
Ratader

Për informata shtesë ju lutem na kontaktoni në 044 374 290 ose në n.t.sh.berveniku@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Berveniku
Prishtinë
044 374 290
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »