SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda CX5 ULTIMATE (Full Option)
Çmimi :
€37,980.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Lloji :
Mazda CX-5
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
71052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mazda CX-5 ne fillim te ketij viti ka dalur me medele e saja me te reja te nga ky model, vetura keto te cilat jane te pajisura me shume opsione plus dhe nje sistem me te avansuar elektronik, te sigurise dhe komoditetit gjate vozitjes.
Te gjitha keto mund t'i gjeni ne MAZDA CX-5 ULTIMATE 2.2, 175 KF 4X4.
Informata rreth publikuesit
APP
Ferizaj
+37745435040
Albi Mall [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »