SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda 6 (Revolution), 2.2, 150 KF, Automatic, Disel, E Zeze.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Lloji :
Mazda 6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
71057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mazda 6 prodhim japonez, me te gjitha opsionet qe duhet i kete nje veture moderne dhe qe ofron komoditet dhe rahati gjate vozitjes. Te gjitha veturat kane garancion 3 vite ose 100 mije Km te kaluara. Varesishte nga deshira e klientit mund te porositet edhe vetura me opsionet dhe ngjyrat perkatese. Pse Mazda? mazda eshte marka e veteme e cila prodhohet ne vetem nje fabrike (Mazda Motor Corporation) ne Hiroshima Plant.
Informata rreth publikuesit
APP
Ferizaj
+37745435040
Albi Mall [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »