SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel corsa
Çmimi :
€720.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
14.00
Viti :
1992
Ekstra :
Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
71137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel corsa 1.4 benzin regjistrim deri ne fund te muajit maj 2015 viti i prodhimit 92 mirpo ne qarkullim ka dal per her te par ne vitin 2002 vetura eshte ne gjendje shum te mir e vozitur vetem nga nje femer
Informata rreth publikuesit
labinot.dibrani
terrnavc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »