SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyndai Terracan 2.5 diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Lloji :
Hyundai Terracan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
71201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes hyundai terracan 2.5 diesel ne gjendje te rregullt teknike ka klim abs 4X4 etj per ma shum kontakto 044459914 044281307
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valdrin
Ferizaj
045697730
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »