SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet laguna
Çmimi :
€2,999.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
71226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno laguna dogan homologim t pagume e ardhur nga zvicra liber t servisit km t garantume etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Saranda
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »