SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
71238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.6 benzin motorr ICO TECH

Viti i prodhimit -99

Posedon

KLIM

AIR BAG

ABS

PULLA-VOLLAN

CD-RADIO

LIBER SERVISI

CENTRALL

KM TE GATANTUARA

HIDRAULIK

MBYLLJE QENDRORE
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andi
Kosovo
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »