SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 1.9tdi 1997
Çmimi :
€3,150.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
71258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 1.9 tfi klim abs central xenon fellne riqistrim pa 1 jav 1 vit golfi esht ne gjendje shum te mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »