SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat Tdi 1.9
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1992
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
71260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passat Tdi 1.9 viti i prodhimit 1992 karavan motorri 1994 i ndrruar me instalim te Tdi ne gjendje te mire si motorrike njashtu dhe xhenerike,regjistrim deri me 05.08.2015 shpenzime shum te vogla,me nje fjal ne gjendje shum te mire.
Informata rreth publikuesit
aaaaa
Prizren
+37745661737
lagja arbana [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »