SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
316,363
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
71272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW GOLF 2 1.6 "SPECIAL" GTD Turbo Diesel Intercooler Viti 1991
59 KW 80 PS

Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike

Rexhistrim deri me daten 29-09-2015
Servisin e ka te perfunduar /
Ngjyra : e Gjelbert Mbyllt metalike
Vlen te permendet se veturen e japim me garancion se nuk qendron ne asnje bank hipotek
po ashtu se nuk kemi pasur asnje her aksident .

per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr te telefonit i cili posedon edhe viber +377 44 177907 dhe 045891236

Pres blers Serios
Informata rreth publikuesit
Besar
Raskovo
Raskovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »