SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
chrysler
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '15
Lloji :
Chrysler PT Cruiser
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2003
ID e produktit :
71279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Crusler 2.2 plin/benzin ne gjendje shum te mir teknike dhe shum i rujtur si brenda ashtu edhe jasht vlen te ceket se me 10€ : 0,55cent litri gasit vijn 18 litra gas- 12 litr gas 100km edhe ne hargjime esht shum ekonomik 7€ 100km
Informata rreth publikuesit
Lendita Aliu
Fushë Kosovë
nr 3a rr imer sfarqa [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »