SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
suziki
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '15
Lloji :
Suzuki Grand Vitara
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
10,000
Viti :
2005
ID e produktit :
71291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
suzuki 2005 per ma shum infoo kontakto ne nr 045606484
Informata rreth publikuesit
nori
Ferizaj
+37745606484
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »