SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '15
ID e produktit :
71300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen i ardhur nga zvicrra
Citroen yump 2.0
Diezell
2004
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Malishevë
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »