SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hummer H3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Lloji :
Hummer H3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
71326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Hummer H3 full extra i ardhur nga Amerika ne gjendje shume te mire dhe i ruajtur gjithashtu, per me shum na kontaktoni
044 972 662 nga ora 10:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Arianitkaqandolli8
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »