SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vectra - 1991
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1991
ID e produktit :
71328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel vectra 1.6 benzin ne gjendje te rregullt dhe me regjistrim edhe 1 vit deri ne janar 2016. Shpenzime te vogla 6 l/100 km. Servisin e ka te kryer ne janar 2015. Per me shum informata 044 282 171
Informata rreth publikuesit
selim
Pejë
044 282 171
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »