SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5, 1.9 TDI
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
71330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf-i eshte i bler ne vitin 2009 i ri ne Porshe Kosova, Data baza e tij me te gjitha te dhenat (servisimet e rregullta, ndrrimi i rripit te dhemzorit, si dhe te gjitha informatat tjera) gjenden tek Porshe Kosova.Ka goma te reja dimri dhe regjistrim deri ne fund te vitit 2015. Eshte ne gjendje perfekt funksionaliteti dhe gjate gjith kohes eshte vozitur vetem nga nje person.
Kontakt: 044158911, 049770410
Informata rreth publikuesit
Florin
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »