SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes vito 113, me ulese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
71351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi mercedes vito, 113 me ulese . kombi asht me servisa komplet, me regjistrim edhe 11 muaj, informatat ne tel, dhe wiber 044129189
Informata rreth publikuesit
avdurrahim
Gjakovë
044129189
gjakov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »