SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
ID e produktit :
71365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i ardhur ga zvicrra
Opel movano 2.8 tdi
Viti:2001
Posedon 7 ulese , rimorkio 2x3
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Malishevë
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »