SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fatoni
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Lloji :
Opel Omega
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Xham Dielli
ID e produktit :
71377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
fatoni
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toni
Linz, Austria
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »