SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 400 CDI
Çmimi :
€9,450.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes ML 400
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
4000.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
71396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes ML 4.0 dizel i prodhuar mujin e 12 vitit 2001 vetura e sapo doganuar dhe gjindet ne kosov

Xhamat e zi nga fabrika
Gomat te dimrit te reja dhe te mira
Ka tempomat
ABS
ESP
Karrikat me nxemje te parat
airbag etj etjj
Vetura eshte shum e ruajtur
Vetura eshte e doganuar me tabela 06

Te interesuarit mund te thirrin ne 044 282 689 ose viber +377 44 282 689
Informata rreth publikuesit
leotrim
Gjilan
044282689
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »