SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
makina eshte ne gjedje te rregullt
Çmimi :
€1,950.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes-Benz GLK
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1987
Ekstra :
Immobiliser, Rrota Aliazhi, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
71449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
makina ka 10 muaj regjistrim eshte ne gjendje te rregullt per gjith ata qe jan te interesuar mund te kontaktojne edhe ne viber.. +38649836356
Informata rreth publikuesit
Festim
Prizren
+3345553295
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »