SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 EDITION
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
71458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 , 1,9 tdi (di) ,EDITION ,ngjyra e hirte metalike,regjistrimi i pare ne kosove 23 maj 2014, viti i prodhimit 2002 , regjistrim rks 05 deri me 23 maj 2015 , ABS , Airbag , ESP, climatronic , 5 dyer , dy karriget e para me nxemje , me 6 shpejtesi , 92kw (131ps) ,kilometra te kaluara 190000, dritaret elektronike , mbyllje qendrore , dy qelsa me komande dhe dy qelsa te thjesht , servisin e kryer para tre muajsh , ne gjendje komplet te rregullt , gjendem ne ferizaj.
Informata rreth publikuesit
flamur
Ferizaj
Rr.Bajram e Gursel Sulejmani [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »