SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 4 TDI 1.9 v -00 urgjent
Çmimi :
€3,850.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
71491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 4 TDI-DI te kuqe ne gjendje shum te mir teknike dhe optike ka regjistrim 1 vit te plot gjamat me rryme gome te mira shiber hidraulik airbeg centrall full ekstra klim per me shum kontaktoni ne nr 044124011 049124011
Informata rreth publikuesit
Al
Vushtrri
044124011
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »