SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
Lloji :
Hyundai Accent
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
13,900
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
71576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
e shes veturen e tipit hundai. viti prodhimit 2000, accet. vetura eshte me benzin 1.5 dhe klim. ka dy pare goma dhe ne gjen dje shume te mire dhe regjistrim per 11 muaj.
Informata rreth publikuesit
Veton
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »