SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 Dizell 2006 , 1 vit regjestrim
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,155
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
71610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Corsa 1.3 Disel (motori ecotech) ne gjendje shum të mir, me servise te gjitha te kryera.
Eshte e doganuar dhe e regjistruar se pari nga une dhe ka nje vitë regjistrim poashtu ka goma te reja M+S me 1 vit Garancion.
Informata rreth publikuesit
Zef
Prishtinë
+37745800505
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »