SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia sportage
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '15
Lloji :
Kia Sportage
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
71627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kia Sportage viti 2003 me klim abs shum e rujtne 2.5 dizel ja kom era fabrik i vjen fellnet mat pera shum kontaktoni ne nr 044-136-336 ose 049-136-336
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eroll
Pejë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »