SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAGUAR S-TYPE DIESEL 2.7 FULL EXTRA RKS
Çmimi :
€6,599.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '15
Lloji :
Jaguar S-Type
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
71651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer

Ka kater muaj regjistrim dhe kater goma te reja

Vetura eshte model special i jaguar-it prej Amerike
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xxx
Prishtinë
044712884
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »