SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.7 DTI
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
71652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Corsa 1.7 DTI Dizel, viti i prodhimit 2001, ka klim, ka airbag, ka abs, ka goma te reja te dimrit, gjama elektronik, marshi manual. Çmimi 3600€, çmimi mund te negociohet.
Informata rreth publikuesit
Ardi
Drenas
044489014
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »