SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz CDI 313
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
71661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Furgon Mercedes Benz CDI 313 nafte viti prodhimit 2007. Makina eshte ne gjendje shume te mire i ardhur nga Gjermania me letra te rregullta shqiptare makina esht gati per cdo lloj prove ose kontrolli, kontaktoni ne kto numra tel 069-62-05-945 ose 069-93-80-083
Informata rreth publikuesit
Ilias
Sarandë
Sarandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »