SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel combo pikap
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '15
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2001
ID e produktit :
71666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel combo 1.7 disel 178.000km me liber servisi guma t reja servisin e krym komplet 1 vit regjistrim

Viti prodhimit fund 2000
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armir
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »