SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo 1.8 d
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1994
ID e produktit :
71685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Mondeo 1.8 D Ne gjendje te rregullt 044198230
Informata rreth publikuesit
Ermir
Vushtrri
044198230
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »