SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover Freelander Td4 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '15
Lloji :
Land Rover Freelander
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
71690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Land Rover Freelander Td4,2005,Dizell, motorr BMW (Fabrikisht).- Me Tabela te huaja-
Eshte shume i bukur td4 (4x4) aktive
Airbag
Abs
Pasqyret me rryme ,nxemje,dhe levizje.
Karrigat lekur me antillop me nxemje (enterjer shume te bukur)
Sensor parkimi
5 Dyer
Xhamat me rryme+Kollor te zi fabrikisht
Radio CD (Muzik shume te mire)
Felge shume te mira 17-she
Komanda ne Timon
Mbyllje qendrore (Alarm).
Bord Kompjuter.
TV. etj
Shume i bukur
Hargjimet shume te vogla
Qytet 7.5 & 8 litra
Rruge te hapur 7 litra
Autostrade 6 litra.


Eshte me tabela te huaja . qmimi sipas marrveshjes . Mundesi ndrrimi edhe me ndonje vetur tjeter . Tel...045/898/021 OSE 044 /712/776
Informata rreth publikuesit
Rilind
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »