SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FTESË PËR TENDER ~PER BLERJEN E DY AUTOMJETEIVE –
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,000
Motori (kubik) :
11.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
71706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania Energjtike Elektrika Sh.A. Ferizaj, fton subjektet e interesuar të paraqesin ofertat për: Blerjen e 2 AutoMakinerive*
1. Kamion me korpe me peshe ngritese 1,000 Kg.
2.Kamion me krane me pesh ngritese deri 3,000 Kg.

- Palët e interesuara per te marre dosjet e tenderve duhet t’i drejtohen Shërbimit të Prokurimit qe te kërkojnë për dosjen e tenderit permes në njëren nga e-majl adresave me poshte:

kel-energy@outlook.com
kel-elektrika@live.com
elektrikaa@hotmail.com
elektrika.webs.com/tendert.htm 
Informata rreth publikuesit
Kompania Energjetike Elektrika Sh.A.
+38649310376
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »