SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530xd Facelift
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
ID e produktit :
71827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 530xd Facelift,viti prodhimit 2008,full optional,me 250mij te kaluara,regjistrim ka deri ne Qershor 2016. Eshte ne gjendje perfekte si ne motorr ashtu edhe ne karoceri.
Informata rreth publikuesit
burim
Pejë
049797901
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »