SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.9 dci 2003 150PS
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:22
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
71857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Megane 1.9 dci 2003

Kontakt viber: 0037744991518

Vetura posedon:

Klimatronik
5 dyer
1.9 diesel 150PS me tuning chip
6 Shpejtsi + R
Tempomat
Komanda ne vollan
Kilometra te garantuara 240000
Servisin e kryer me rregull
Korp llamell te nderruar
Rrypin dhembzor te ndrruar
Fellne 16she
Hapja e 4 xhamav automatike
2 qelsa
Regjistrim deri me 4 Prill 2017
Informata rreth publikuesit
Fisnik.sefedini
049609966
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »