SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '15
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
71890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina me dokumenta te rregullta, siguracion dhe taksa te paguara deri ne shkurt 2016, goma te reja, cmimi i padiskutueshem.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ervin
Tirana, Albania
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »