SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piaggio Hxagon 150cc -1995
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
ID e produktit :
72071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skuteri eshte ne gjendje te rregullt i ardhur nga Itali, doganen eka te paguar dhe eshte komplet ne gjendje te rregullt. Skuteri eshte 150cc i vitit 1995.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uran
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »