SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kombi
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
ID e produktit :
72078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benx
Viti prodhimit 1997
Rexhistrim deri nfund 2015
Dizell 2.3
Në gjendje shum te rregullt.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Keech
049222353
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »