SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
25.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
72079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 full opcion
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjent
Prishtinë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »