SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kamionin MAN 26-322 viti 93
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1993
ID e produktit :
72080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamionin MAN 26-322 viti i prodhimit 1993 ngjyr e bardh kamioni është ne gjendje te mir regjistrimi i skaduar
Nr tel: 044-336-820 - 049-748-683
Informata rreth publikuesit
selim
Malishevë
044-336-820
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »