SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.5 Diesel
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
72099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen opel corsa viti i prodhimit 2000 ne gjendje shum te mir teknike dhe estetike,ka shpenzime shum te vogla,motorrin e ka Japan ECO DIESEL 1.5,xhama elektronik,radio CD.Regjstrimi ka edhe nje vit dhe servisin komplet me kaish e ka te kryer tash.
045/633-321 & 049/333-986
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
045633321
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »