SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep cherokee clasik
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
72111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Goma dimri+tveres,me klim
Regjistrim edhe 11 muaj Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hadi
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »