SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Benz 200
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
200.00
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
72114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES BENZ ne gjendje te mire punimi me prove
Informata rreth publikuesit
CrisTian
New York, New York
New York, New York [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »